Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

patronumun annesi ve annem 3

Post #1

patronumun annesi ve annem 3necla hanım murata dönerek seninle anlaşmıştık ben sekreteri sikmene karışmıyorsam sende banakarışmayacaktın birşey demeden sinanı işe alacaktın bu ne demek şimdi dedi murat sırıtarak şansımıdeneyim dedim hatice hanımda sağolsun kırmadı itiraz etmeden istediğimi verdi yok deseydide sinanı yine işe alacaktım ama gerek kalmadı üstelik bu yaşına rağmen sekreterime 10 basar böylesini sikmemiştim dedi ben olayları hala idrak edemiyordum ama annem necla ne oluyor anlatsana boşunamı sikildim dedi neclada tartışmalarında sen nasıl işyerinde çalışanla sikişirsen bende sikişirim yoksa bendeyarın sekreteri çıkaracağım deyince murat bundan sonra ikimizde birbirimize karışmayacağız eski düzende devam edeceğiz demiş üstüne annem arayıncada şansını denemiş bizde habersiz olduğumuzdan kuzu kuzu muratın dediğini yaptık necla şimdi ne olacak dedi ben hala aptal hala bön ne olacak derken diye sordum ama yine annem lafa girdi sikildikten sonra ha bir ha bin ne farkeder muratyat birazda ben zevkimi alayım dedi hepimiz şaşkındık ama murat kanepeye yatıp beklemeye başladıannem giydiği kilotu çıkarıp muratın ağzına oturdu şimdi yala deminden beri ben yalıyordum dedimurat anamın amını yalarken necla ile ben sadece bakıyorduk murat ise hem yalıyor hem memelerinisıkıyordu anamın benim yarrak ise iyice kalkmış artık ağrımaya başlamıştı neclada halimi görüpsikimi sıvazlayınca ben yinede tedirgin olarak murat annen sikimi okşuyor sonra yine anamı niyesikiyorsun demeyeceksin dimi dedim el işareti ile ne bok yerseniz yiyin gibisinden bir işaret yaptıben hemen sikimi çıkarıp neclanın ağzına verdim oğlu anamı yalarken bende anasının ağzına vermiştimbir ara annem bize dönüp sikimi görünce necla sen bunu götüne gerçekten aldınmı dedi neclada sikimi ağzından çıkarıp az bekle görürsün nasıl alıyorum dedi sırıtarak daha 3 gün olmuştu haftasıdolmadan tekrar siktirmezdi götünü ama gaza gelmişti anlaşılan annnem sorunca annem bu kadar yalaşmayeter deyip muratın ağzından kalkıp direk sikine oturdu bu sefer hiç saklamıyordu bayağı sesli inliyordu bir yandanda sik beni murat koy amıma oğlum ananı nasıl siktiyse sende acıma kökle vs deyip duruyordu bende neclayı masaya yüz üstü yatırıp kıçını yalamaya başladım biraz sonra neclaçantamdaki kremi getir yalayarak belimi getirecen yoksa dedi bende kremi alıp iyice kıçına sürmeye başladım birazda sikime sürdüğümde annemlerden ses gelmediğini farkettim kafamı çevirdiğimde sikişmeyi bırakıp bizi izlediklerini gördüm annem seyredince sanki benim sik daha büyümüş gibi geldi bana murat anneme sinan sikince bende seni götünden sikeyimmi dedi annem neclanın canıfazla yanmazsa oğlumun sikinden senink**e acıtmaz heralde dedi ben ise sikimi neclanın götünedayamış yavaşça iteliyordum biliyordumki ben neclayı bağırtmazsam annemde murata itiraz etmedengötünü verecekti nedense o an muratın annemi götünden sikmesi benimde izleme arzusu doğdu biraz daha iteleyince kafası girmişti bunda neclanın daha önceki sikilme deneyimininde payı vardıileri geri derken artık dibine kadar koymuştum murat annemin elinden tutarak kaldırdı yanımızagetirdi bak dibine kadar girdi annemin hiç acı çekiyor hali varmı hadi bende sikeyim seni dediannem dudak bükerek komşular hiç böyle anlatmıyorlardı yok kocam şöyle bağırttı böyle ciyaklattıama görünce o kadar korkulacak bişey değil gibi geldi öyle değilmi necla dedi neclada yalan yokilk sefer biraz acır ama dişini sıkarsan çok zevkli am gibi değil am bir süre sonra ıslanıyor anlamıyorsun ama bu boşalana kadar santim santim hissediyorsun gireni dedi murat tekrar kanepeye gidip anamı domalttı önce kremledi sonra sikini dayadı sen kendini bastır ben kımıldamayacağımdedi annem kendini bir iki geri yasladı ama acıyor deyip her seferinde kendini ileri atıyordumuratta sabır kalmamıştı sonunda aanmın kalçalarını iki eli ile kavrayıp birden kökledi annemkendini son bir gayret ileri attı ama nafile murat avına pençelerini geçiren aslan gibi idibırakmıyordu necla altımdan kalkıp anneme hatice sıkma kendini sıçar gibi ıkın yarısı girmiş kalanını alınca rahatlarsın kızlık gibi düşün ilki zor olandı geçti hem ben sinanın o koca sikini aldım muratınki onun yanında bişey değil çabuk alışırısn biraz dayan vs diyordu dediği gibide olduannem 10 dk geçmeden muratın sikini sonuna kadar alıyordu götüne bizde kaldığımız yerden devam ediyorduk necla ben boşalacağım dedi sonra bir iki kasılma ile bitirdi daha öncekinin acısı geçmemişti şimdi daha çık acıyor haticeyi korkutmamak için ses etmedim ama benimde götüm acıyorağzımla boşaltayım seni deyince çaresiz kabul ettim git sikini yıka am gibi değil götüme gireni ağzıma almam dedi ben yıkayıp gelince sikimi vakkumlamaya başladı bir yandan neclanın ağzına verirken bir yandanda muratın anamın götünü sikmesini izliyordum daha 1 2 saat önce murat ilk teklifi yaptığında köpüren ben şimdi anamın sikilmesini zevkle seyrediyordum üstelik azdırıyordu benibu görüntü murat anasına dönüp sinanın spermlerini yutsana hatice söylediğimde inanmamş gibi bakıyordu görsün dedi neclada kafasını tamam manasında salladı ben ise boşalmaya başladığımda son birkez kafasını sikime bastırdım artık necla çıkanı yutuyordu boşalmam bittiğinde annem yuttunmudeyince necla ağzını açtı inansın gibisinden hepsini yutmuştu annem murata bu sefer götüme boşalben necla gibi götümden çıkanı almak istemiyorum ağzıma dedi murat ise aldığı hapın etkisi ile sikmeye devam ediyordu annem ise sona gelmişti bacaklarının kasılmasından boşaldığını anlamıştımsonrada murat sikini dibine kadar kökleyip boşaldı anamın götünden döller taşıyordu kalktı tuvalete gitti biraz sonra temizleniş olarak geri geldi hepimizin perti çıkmıştı biraz soluklanınca annemiyi güzel sikiştikte bundan sonra ne olacak ben sürekli buraya gelip sikişemem bizim evede alamamkomşular anlar illa birgün dedi necla burada başka çalışanlarda var ama sinan ile tuttuğum ev var bundan sonra oraya gideriz site ama ses yalıtımı süper istediğin gibi bağır üstelik alt üst komşuhiç kimse birbirini tanımıyor odanın biri sizin olur biri bizim isteyen istediği zaman ihtiyacınıgiderir birde sizin şu evin tüm borcunu kapatalım kimse kimseye muhtaç olduğu için boyun eğmesinisteyen zevkine versin vereceğini deyince hepimiz onayladık gayet mantıklı ididevam edecek asi
30 Ekim 2020, at 09:57
Alıntı