Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Tamamen gerçektir 2

Post #1

TAMAMEN GERÇEKTİR 2Türkiye'nin en önemli ve istanbul'un en büyük ve lüx otellerinden birinde organizasyon departmanında çalışıyordum sene henüz 2001 ve ben 24 yaşlarında genç ve her zaman olduğu gibi çok yakışıklıydım,çevremizdeki insanlara göre yüksek popülarite sahibi,bütün gece clubler'ine rahatça girebilen,cebinde parası,arabası olan ve istanbul'un çok iyi denilen semtlerinde yaşayan biriydim. Fakat bütün bu lüx yaşama rağmen bir sevgilim yoktu ve ilişkilerimde hep başarısızdım,bir türlü fantazilerimi gerçekleştirecek en az benim kadar heyecanlı ve sex düşkünü birini bulamıyordum,isteklerimin diğer erkeklerin isteklerinden fazla olduğunu hatta saokınlık derecesinde sex düşkünü olduğumu düşünmeye başlamıştımki,bir gün bir sergide görev alacak ajans çalışanı olan ALİNA ile tanışana kadar.Sarışın iri mavi gözleri olan,çok uzun boylu olmayan yüzü her zaman gülen çok şirin bir kadındı alina,uzunca süre tercihimizi alina'dan yana kullandık ve onu sergi açılış davet ve organizasyonların tümüne çağırmaya başlamıştık,çünkü her zaman yanımda görmek istiyordum onu,sanıyorum alinaya ilgi duymaya hatta ondan hoşlanmaya başlamıştım ama bu ilginin karşılıklı olduğunu düşünüyordum hatta yakınlaşmalarından onunda ilgili olduğunu anlıyordum,bir yaz akşamı yine işlerimizin bitmesine yakın sohbete koyulduk ve akşam çıkıp içmeye karar verdik bu esnada beş yüz kırk üç dört yüz otuz dört seksen beş yetmiş iki numaralı telefonumu verdim ve hazır olunca mesaj atmasını ve gelip alabileceğimi söyledim akşam olmuştu ve ben hazırım diye gelen mesajını almıştım,geceye süper hazırlanıp yola koyuldum onu nişantaşı'ndan aldım ve önce yemek yemek üzere bebeğe geçtik orda yemeklerimizi yedik ve biraz içtikten sonra doğru kuruçeşme'nin en güzel mekanlarından birinde soluğu aldık,amacım elbetteki biraz içip eğlenmek ve onunla vakit geçirmekti gecenin ilerleyen saatlerinde içkininde etkisiyle daha çok yakınlaştık ve birbirimize hoşlandığımızı itiraf etmeye hatta sarılıp öpüşmeye bile başlamıştık gecenin sonuna doğru yakınlaşmalar yerini ufak ufak sevişmelere ve hatta dokunuşlara bırakmıştı altında kısa şort ve üstünde çok ince bir bluz vardı buluzun kollarının altından sütyeninin transparan kenarları beni cezbediyor daracık şort üstünde öyle güzel duruyorduki sevişmek için can atar hale getirmişti beni,eğlence bitmişti ama kafalarımız gerçekten çok güzel olmuştu,arabamıza bindik ve evin yolunu tuttuk onu yanlız yaşadığı beşiktaştaki evine bırakıp bende evime dönecektim ama kahve içme bahanesiyle davet etmesini umuyor ve sabırsızlanıyordum fakat yolda beklemediğim bir gelişme oldu ince keten pantolonumun altından kabaran penisimi gördü ve elleriyle bunu bu hale ne zaman getirdin dedi ben bunu ben değil sen yaptın dedim dokunabilirmiyim derken elleri pantolonumun üstünde gezmeye başlamıştı bile bende dayanamıyordum artık şortunun içine elimi soktum bir elimle araba kullanıyor bir elimle vajinası okşuyordum fermuarımı açtı ve artık benim spenisimi aline almış yukarı aşşağı oynuyordu dayanacak gücümüzün kalmadığını ikimizde biliyorduk aksi gibi gece trafiği o bölgede çok yoğundu aklıma çılgınca bir fikir geldi bu gece arabada sevişelim değişik bir fantazi yapalım dedim bir yandan korkuyordum ne cevap vereceğini bilmiyordum çünkü,fakat korkmak boşunaymış çünkü kabul etti ve yeri belirtti swiss otelin arka sokağındaydık ıssız bir yerdi gerçekten yan tarafta askeriye vardı ama biz ağaçların altında kalmıştık arabayı durdurup etrafı kolaçan ettikten sonra koltukları ileri alıp arka koltuga geçtik sütyenini ve donunu parçalayarak çıkarttım çünkü dayanacak gücüm kalmamıştı saatlerce öpüştük sonra usulca kucağıma oturdu ve üzerimde yukarı aşşağı gidip gelmeye başladı girip çıktıkça dudaklarımı ısırıyor sırtıma tırnaklarını geçirip canımı yakmaya çalışıyordu yaklaşık 20 dakika seviştikten sonra ikimizde ter içinde kalmıştık ve beraber orgazma ulaştık.
08 Nisan 2021, at 12:57
Alıntı