Konu: Annem
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Annem

Post #1

Annem......evet artık annem benim için tüm kutsallığını kaybetmiş tüm çekiciliği ve seksiliğiyle ulaşılması gereken bir dişi olmuştu.biz çocukların kocayarak salim dediği mahallemizin 57-58 yaşlarındaki(annem aradaki neredeyse 20 yaşa varan fark nedeniyle dikkat çekmez diyemi düşünmüştü acaba) salim amcayla ilişkisini öğrenmemde bu kutsal duyguyu yitirmemi dürtüklemişti.artık her fırsatta onu gözlüyordum,dokunabileceğim hiç bir fırsatı kaçırmıyor ve hatta bu dokunuşları neredeyse okşamaya dönüştürüyordum.doğrusu annemde fazlasıyla yardımcı oluyordu,kah bacaklarını ayırıp oturmalar,kah yanımda küçük kardeşimi emzirmeler ve hatta benim bir yerlerden gözetlediğimi bildiği halde üst- baş değiştirmeler vs.günler böyle akıp giderken hayatımızı derinden etkileyen o acı haber gelmişti,babam iş kazası sonucu hayatını kaybetmişti.bu acı beni fazlasıyla üzmüş ve bir çok şeyi sorgulamama yol açmıştı.zavallı babam dağlarda bizim için koştururken biz ona ihanet ediyorduk,annem arada birde olsa koca yarak salim amcayı eve alıyor bende onları izliyor ve sonrada sus payı olarak anneme hiçte masum olamayacak dokunuşlarda bulunuyor ve hatta düpedüz okşuyordum ve annem çok ileri gitmemem şartıyla bana izin veriyordu.sanki farkında değilmiş gibi veya tipik anne-oğul ilişkisiymiş gibi davranıyordu. işte bütün bunlar gözümün önünden bir film şeridi gibi geçti ve içim derin bir sızıyla kavruldu. annem ilk günlerin acısı ve şaşkınlığını atlattıktan sonra kendisini tamamen bize adamıştı,yatağını benim yatağımla nerdeyse birleştirmişti.küçük kız kardeşim divanda yatıyor, hemen bitişiğindeki tahta beşiktede henüz 2yaşında bile olmayan en küçüğümüz uyuyordu.annem yatağını kardeşlerim ve benim aramdaki boşluğa seriyordu.çoğu zaman uyku esnasında annemle bedenlerimiz buluşuyor ve hatta koyun koyuna yatıyorduk, ancak bunlar tamamen anne evlat arasında olması gereken gibiydi,öyleki annem tuvalet veya başka nedenden dolayı gece kalkıp dışarı çıksa benide kaldırır ve dışarı beraber çıkardık.günler böyle akıp giderken hayatımızda yavaş yavaş normale dönüyordu,annem yine havasını yakalamış anne olmanın yanında yine o inanılmaz seksi ve çekici dişi oluvermişti,tabi bunda babamın işyerinden verilen toplu para ve sigortanın bağladığı maaşında etkisi vardı.doğrusu annemdeki bu normale dönüş benide pozitif etkilemişti ve allah kahretsin ona bakışım yine değişmeye başlamıştı,onu yine bir anneden çok ele geçirilmesi ve erkeğe doyurulması gereken bir dişi olarak görüyordum ve yavaş yavaş gece uyku halinde olan kendiliksiz dokunuşlar,sarılışlar erotik olmaya başladı. anneme bunu farkettirmemek için elimden geleni yapıyordum zira annem erotik amaçlı dokunduğumu ve sarıldığımı anlarsa yatağını uzağa kurabilirdi.derken annemin artık geceleri beni uyarmadığını, su içmeye veya tuvalete kendi başına kalkıp gittiğini farkettim.içimde derin bir sızı oluştu, öyle ya annem ya geceleri yine salim amcayla buluşuyorsa? bu şüphe içimi kemirirken en iyisi onu takip etmek dedim ve artık geceleri olabildiğince uyanık kalmaya çalışıyordum. ödülümüde çok geçmeden aldım,bir gece uykuya dalıyorken hafif iniltiyle kendime geldim ve yorganı hafifçe kaldırıp baktım,aman tanrım annem yüzükoyun uzanmış yastığı bacaklarının arasına sıkıştırmış ve amını yastığa bastırarak sürtüyordu,şoke olmuştum.neden sonra biraz toparlandım ve inanılmaz bir duygu seli içerisinde izlemeye başladım. tarifi mümkün olmayan o heyacandan dolayı sikimden zevk suları sızıyordu,çok geçmeden annem sarsıla sarsıla boşaldı,tabi bende. dakikalar sonra annem yavaşca doğruldu ve yanı başında duran uzun pamuklu geceliğini giydi,sonrada beni kontrol etti ve uyuduğuma kanaat getirince kalkıp ışığı açtı, tabi ben ışık açılınca sanki rahatsız olmuş gibi bir iki kıpırdayıştan sonra onun tarafıma dönüp yorganı üzerime çektim,ancak alttan azda olsa görebileceğim kadar boşluk bırakarak.gördüğüm beni ikinci kez heyacan fırtınasına sürükleyip yine sikimi dimdik yapmıştı.zira annemin yastığa oturduğu yer sırılsıklamdı,annem oturduğu yastığa boşalmıştı.kılıfı yastıktan çıkardı ve uyuduğumu düşündüğü için burnumun dibine bıraktı,tanrım annemin beliyle ıslanan kılıf bir karış ötemdeydi,o ıslaklığa dokunmayı çok istedim ama cesaret edemedim,zira elimi azda olsa uzatmam gerekiyordu ve buda beni yakalatırdı eh, annemin böyle çok özel anlarına tanıklık etmek varken niye kendimi ele verecektimki? sonraki geceler zaman zaman annemin masturbasyonlarına tanıklık ettim ve genellikle aynı şekilde yapıyordu artık onun yeni kocası yastığıydı.aslında birazda olsa suçluluk duymakla beraber korkunç bir haz alıyordum, ve bu haz suçluluk duygusunu bastırıyordu.artık annem kendi işini kendi görüyordu,ne kocayarak salim amca nede başkası annemin tek sikicisi yastığıydı,öylemiydi acaba?
20 Nisan 2021, at 23:06
Alıntı