PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yanlız kalmasın diye gittim olanlar oldu ALINTI

admin
20 Ağustos 2023, 00:08
yanlız kalmasın diye gittim olanlar oldu ALINTIanlatacaklarımdan dolayı beni yargılamadan önce anlamanızı ve anlayışlakarşılamanızı dilerim..adım selçuk 16 yaşındayım ailemle beraber istanbulda ikamet ediyoruz.abim 23 yaşında evlenmiş normalden 5, sene sonra yani 28 yaşında askeregidip aslı yengemi de yalnız bırakacaktı. abim çok üzgündü bana sürekliyengene göz kulak oluyorsun tamam mı aslanım tarzında şeyler söylüyordubende elbette abi buradayız hem annemlerde burada içini ferah tutdiyordum.ve abim askere gitti yengem o gün bizde kaldı daha önce abimin kaldığıodada kaldı ama sabaha kadar ağlama sesleri kesilmedi resmen. sonragünler geçti haftalar yengem abimin yokluğuna alıştı gibi kendi evineçekildi yalnız kalmaması için de güvenlik amaçlı beni hemen bir altkatımız da olan yengemin yanına yolluyorlardı beni annemler.yengemle geç saatlere kadar tv seyrediyorduk yengem yanımda oldukçarahattı gecelikle oturmalar yanımda uzanmalar falan derken yengem tahminedeceğiniz üzere müthiş frikikler veriyordu.ben yengemin bu hallerine katlanamıyordum artık sürekli 31 çekmektengına gelmişti..bir gün gece saat 3 falan yengem banyoda wc?ye giderken aralık kapıdanyengemi soyunurken gördüm memeleri dimdik di mermer gibi vucudu vardı oan şeytan çarpmışa döndüm aklıma gelecek bütün kötü fikirler bir birgeldi diyebirim.önce dış kapının üzerinde asılı duran anahtarla kapıyı kilitleyipanahtarı ayakkabılık ta ki ayakkabımın içine attım.. sonra aralık olanbanyo kapısını sonuna kadar araladım yengemi izmeleye başladım yengemilk bir kaç dakika herşeyden habersiz yıkanmaya devam etti ben onuizlerken soyunmaya başlamış bir kaç saniye içinde çırılçıplak kalmıştım.soyunurken çıkardığım tıkırtılardan olacak ki yengemin bir an banadöndüğünü farkettim döner dönmez de sinirli ve oldukça yüksek bir sestonuyla ne yapıyorsun sen burada selçuk değişini ve kapıya doğruilerleyişini hatırlıyorum. ben ondan önce davrandım tabi içeri giripbanyonun kapısını da kapattım ikimiz çırılçıplak bir şekilde banyodaydıkama yengem durmak bilmiyordu aç şu kapıyı saçmalama çıkacam vs diyordu.yengeme bir tokat attım sonra bir tokat daha yengem önümde diz çökmüşağlak bir şekilde yapma selçuk bunu yapma çok fena bir şey bu ikimiziçinde ömrümüzün sonuna kadar utanacağımız bir şey benim yengemidinlemeye niyetim yoktu tabi yengemin memelerini aldım önce elimeuçlarını yalamaya ısırmaya başladım yengem halen ağlıyor bendenkurtulmaya çalışıyordu..ben yengeme sakin olmasını ve ondan asla vazgeçmeyeceğimi vazgeçmeminmümkün olmadığımı söylemeye çalışıyordum ama yengem beni anlamak şöyledursun dinlemiyordu bile sürekli benden kurtulmaya çalışıyordu benyaklaşık on dakika yengemi tekme tokat dövdüm mecburen yapacak başka hiçbir şeyim yoktu.yengem yorulmuştu artık banyonun ortasında yığılıp kalmıştı resmen bensırtına bir kaç öpücük kondurup ondan az evvel ki dayak için özürdiledim. ve ellerimi vucudunun her yerinde gezdirmeye başladım yengemkıvama gelmişti artık bana karşılık verecek gücü kalmamıştı.yengem 22 yaşında taş gibi bir hatundu vucudu kusursuzdu poposu ufak amagayet yuvarlaktı 15, bilemedin 20 dakika yengemin üzerinde tepindimyengemin bütün vucudunu yaladım resmen yengemi.yengemin ayaklarını yerden bir kaç santim yukarı kaldırıp üzerindenöekildim onu öylece izlemeye başladım öyle güzeldi ki ve öyle karşımdaçırılçıplak duruyordu. vajinasına yumuldum yengemin tekrar ağlamayabaşladı duymamazlıktan geldim bir yerden yengemin vucudunda geziniyorduellerim bir yerden de vajinasını yalıyordum sikimin artık bunadayanamayacağını hissetmeye başladım artık tamamdı yengemi sikecektim.yengeme banyoda tecavüz ettim o gün siktikten sonra yavaş yavaş yürütüpyatak odasına geldik iki kere de yatak odasında siktim yengem cenazemisessiz suruyordu öyle sabaha kadar öpüp kokladım onu hiç uyumadım.sonra gün aydın oldu yengem bir saat falan uyumuş tu sanırım sabahakarşı uyanır uyanmaz ağlamaya başladı ama daha sakindi ve daha azsinirli sadece üzgündü yatağından kaldırıp banyoya getirdim halençırılçıplaktık duş aldırdım ona ellerimi sürekli vucudunda gezdirdimvajinasını özellikle duruladım spermlerimi temizledim. kuruladım yengemisonra üstünü giyindirtmeden çıplak bir şekilde öylece yatağına getirdimüstünü örttüm başucunda oturdum biraz saçlarını okşadım alnına masajyaptım yengem o arada uyuya kalmıştı..yengemin telefonu çalıyordu sessizdeydi ama titreşimini hissettim bir an3 cevapsız arama vardı arayan bizimkilerdi ne yapıyorsunuz uyanmadınızmı diye soruyordu annem ben uyandım ama yengemin uyuduğunu söyledimsonra bugün yengemlerde kalacağımı bilgisayardan film falan izleyeceğimibeni merak etmemelerini söyledim anneme tamam deyip kapattı annem hiçaramadılar bir daha gün ikindiyi geçiyordu yengem uyanmıştı ben yanağınabi öpücük kondurdum hemen şoktan çıkmış gibiydi bana öylece bakıyordubir süre sessizlik oldu aramızda sonra yengemin ne yapacaz bundan sonraselçuk ha sen ne yaptığının farkındamısın diye soran sorusu geldi.hiç dedim hiç bir şey olmayacak sen sessiz kalırsan aramızda olanlardanhiç kimsenin haberinin olmasının imkanı yok dedim yengeme ve üzerinde kiçarşafı kladırıp parmaklarımı bacaklarının üzerinde gezdirmeye başladımçırılçıplak bir şekilde yatakta duruyordu memeleri bacakları eli yüzügözü o kada güzel di ki yengem sürekli okşuyordum onu sonra üstümübaşımı çıkarıp yanına uzandımikimzde çıplaktık artık ve sikim demir gibiolmuştu.memelerini emdim bir süre ellerimi çıplak vucudunda gezdirdimdudaklarına yapıştım şaşıracaksınız ama yengem hiç bir karşılık vermediibana tamam deli gibi öpüştüğünü söyleyemeyecem belki ama menfi birtepki göstermemiş olması da durumu kabullendiğine işaretti. yengemindudaklarına doyamıyordum bir türlü dilini bir kaç kere ısırırı gibiyaptım hoşuna gitmişti dilimi dişlerinde gezdirdim artık onunda hoşunagidiyordu..bu öpüşmenin sonunda kendimi yengemin üstünden bulmuştum yengeminüzerine çıkmıştım resmen ve onu yeniden sikecektim ve bu ilkinden dahakolay oluyordu yengeme üzülme hiç acımayacak tamam derken içinegirmiştim bile yengemin zevk suları yatağı sırılsıklam etmişti benkendimden geçmiştim yengemin içinde kıpırdamadan sonsuza kadar kalmakistiyordum sıcacıktı ve henüz boşalmamıştım bir kaç gel gitten sonraboşalmış ve yengemin üzerine kapaklanmıştım..o gün de eve gitmedim yengemle filim izledik ben üzerine kıyafatalmasına izin vermedim oturup çırılçıplak korku filmi izledik?sevgililer günü katliamı? yengem istemsiz arada bana sarılıyor bendememesinin ucuna sırtına yada dudağına bir öpücük kondurup sarılıyordum.film bitti sonra hiç konuşmadan yatağa geçtik ben sabaha kadar yengemisiktim bir yerden sonra menim gelmemeye başladı ama yengemi bırakacakdeğildim onu sürekli okşuyor yalıyor öpüyordum benim bu heycanım onu daheycanlandırmaya başlamıştı artık yaptığım ve yapmak istediğim hiç birşeye itiraz etmiyordu..sabah olmuştu artık ikimizde uyandık ve halen çıplaktık yengem duşalacağını söyledi yanımdam kalktı kalkması ve vucudunu yeniden görmemleyeniden kazık gibi olmuştu peşinden gittim tabi ben fazla oyalanmadanyengemi bir daha siktim yengemi kabine soktum sonra hiç bir şeyedokunmasına hiç bir şeye karışmasına müsade etmeden 20 dakika falan duşaldırdım ellerim sürekli vucudunda kalça arası dahil dokunmadık yerbırakmamıştım. kabinden çıktık yine hiç bir şeye dokunmasına müsadeetmiyordum kuruladım ve çekmeceden temiz çamaşırlar çıkarıp yavaş yavaşgiydirdim ona artık gitmem gerekiyordu yengeme hiç bir yere çıkmamasınıözellikle tenbih ettim akşam erkenden evde olmaya çalışacağımı söyleyipalnına bir öpücük kondurup çıktım..dışarda vakit geçmek bilmiyordu en az on kişilik bir arkadaş gurubundaruh gibi hiç bir şey konuşmadan duruyordum arkaşlardan birinin dikkatiniçekmiş olmalı ki bu durum neyin var olum diye sordu başım fena ağrıyordedim ilk aklıma gelen buydu ben eve gidersem iyi olacak sanırım falansonra ayrılduım arkadaşlardan eve geçtim annem dolma falan yapmıştı benyengeme ineyim mi yine dedim in istiyorsan dedi tabi ona da dolma koy ovakit dedim anneme beraber yeriz annem hemen dolmaları güzelce birtabağa doldurdu üstünü streçleyip elime tutuşturdu bilgisayara dalıpyengene göz kulak olmayı ihmal etme tenbihlerinden sonra aşağıyayengemin yanına inebiliridm artık..yengem aynı bıraktığım gibi duruyordu onu yalnız bıraktığım 3,4, saatlikzaman diliminde evi toparlama üç beş temizlik yapmaya çalışmıştı..yengem kapıyı açar açmaz sikim kalkmıştı resmen bu nasıl bir şey dibende anlayamıyordum artık kapıyı kapadık kilitledik dolmaları mutfaktaki tezgaha bıraktım sonra ben yengeme sarıldım ellerimle kalçalarınısıkıyordum bir kaç dakika öylece kaldım yengem mis gibi kokuyordu..yemek yedik yengemle sohbet ettik yengem normale dönmüştü durumukabullenmiş hatta hoşnut olduğunu anlamak pek zor değildi..yengem bana içeri girmemi bulaşıkları yo-ıkadıktan sonra kendisinin deyanıma geleceğini söyledi tamam değip çıkmam ve geri dönmem beraber olduresmen bir iki dakika sonra yeniden mutfaktaydım yengem bulaşıklarlauğraşıyordu elleri sabunluydu ben kafamı yengemin eteğinin altına soktumbacaklarını okşama başladım kilodunu çıkarmadan poposunu kokladım birsüre sonra yavaş yavaş kilodunu kilodu elime alınca ıslak olduğunufarkettim yengem zevke gelmişti ve benim esirimmiş gibi ne desemyapıyordu artıkbulaşıkları bitirmesine musade etmeden ellerinidurulamasını ve içeri benimle beraber içeri geçmesini söyledim aynenellerini duruladı ve yatak odasına geçtik..yengem çok güzeldi buradan böyle ifade etmesi çok zor ama orta memeli1.68 boyların 50 kilo civarında melek gibi bir kadın dı evet benimkadınım..yengemin ağzını burnunu alnını dudaklarını yaladım bir süre sonra üstünüsoymaya minik hırkasından başladım sonra gömleginin düğmelerini açtımağır bir tempoyla sabah sütyen yada atlet giydirmemiştim ona memeleriönümdeydi artık öyle masum ve öyle güzel duruyorlar dı ki dilimi sıraylaher ikisinin ucunda gezdirdim bir süre ısıracak gibi yaptım amaısırmadım tabi eteğini de indirdim ve nihayet yengem yine önümdeçırılçıplaktı artık ona yatağa yüzüstü uzanmasını söyledim aynen öyle deyaptı bende üstümü çıkardım o arada sonra yengemin sırtında vekalçalarında gezdirmeye başladım ellerimi gündüzden düşündüğüm şeyiyapacaktım yengemi götünden sikecektim bu kez..yengeme hafif domalmasını söyledim hatta bende ona yardım ettimbacaklarını bükmesinde yengem köpek gibi domalmış önümde duruyordu birazkokladıktan sonra ellerimle kıç deliğini okşamaya başladım sonraparmağımı sokmak istedim ama çok dardı yengemin canını yakmak istemedimaynanın önünde ki kremlerden birini aldım hemen yengemin kıç deliğiniovmaya başladım yengem oradan girmek çok günah dedi bir ara benbeklemesini söyledim sadece. en küçük parmağımı soktum en başta sonrabaş parmağımı rahatlıkla giriyordu yengemin de ses çıkarmamasındananladığım kadarı ile her hangi bir acı duymuyordu..sikim balyoz gibi olmuştu yengemin kıçının az önünde sıranın onagelmesini bekler gibi duruyordu hafif ayaklandım artık yengemin götünegirmemem için bir neden yoktu yavaş yavaş çok yavaş bir şekilde girmeyebaşladım sorunsuz bir şekilde giriyordu yengem altım da inlemeyebaşlamıştı ben az kaldı az kaldı diyerek onu teskin etmeye çalıştımöylece kıpırdamadan domalmış bir şekilde duruyordu yengem artık sikimbir bütün olarak yengemin kıçındaydı bir kaç gel gitten sonra içineboşaldım ve yengemin yanına uzandım..sürekli sikişiyorduk artık ben her gece yengemlerdeydim işin garibi bukimsenin garibine gitmiyordu bilakis yengemin güvende olması herkes içinmemnuniyet verici bir durum du..ben yaklaşık bir senedir yengemi sikiyorum fena alıştım evet onsuzyapabileceğimi sanmıyorum ama malesef bir kaç gün önce abim askerdendöndü bu ilişkimiz için bir son mu henüz bende bilemiyorum tek bildiğimbenim artık kadınsız yapamayacağım 17 yaşındayım evlenmeyi biledüşünebilirim bakalım artık