PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocami eski sevgilimle aldattim

admin
08 Ocak 2021, 00:52
KOCAMI ESKİ SEVGİLİMLE ALDATTIMMerhaba ben Gamze, şu an 30yaşındayım ve 12 senedir evliyim. 18 yaşındayken severekevlendim, evlendikten sonra kendi isteğim ile kapandım. Almanya Münihte yaşıyoruz, Kocamla her yönden güzel anlaşıyorduk ve sekshayatımız da iyi gidiyordu. Elbette herkes gibi fantazilerimizvardı, ama değişik heyecanları başka erkek vekadınlarda aramıyorduk. Yani sıradan insanlarınsıradan hayatlarını yaşıyorduk. Tabii ben de, kocam dadışarıda başka erkek ve kadınlara kaçamakbakışlar atıyorduk. Ama bunlar masumane kaçamaklardı ve bukonuda birbirimizi sıkıştırmıyorduk.Evlenmeden önce bakireydim vefazla seks yaşamamıştım. Okuldayken erkeklerlearkadaşlıklarım oldu, onlarla öpüştüm ve soyunmadanseviştim. Sadece birisi (Hakan) göğüslerimi yalamış veamımı külot içinden okşamıştı. Ben deHakan?ın yarağını külot içinden avuçlamıştım.O zamanlar Hakan?ın yarağı bana epey büyük gelmişti. Amaötesi yoktu, seks konusunda tüm yaşadığım buydu. Okuldönemleri bittiğinde, Hakan?la lişkimiz de bitmişti. Ben dearkasından ağlayıp, gözyaşı dökmedim, çünkü onaaşık değildim ve onunla evlemeyeceğimi biliyordum. Amailişkimiz sürerken bana hep, ?Benden başka biriyle evlenirsen, buokşadığım, ama sikemediğim amını sikmekisterim!? derdi. Ben de o zamanlar onu kırmamak için, ?Olur!? derdim.Evlenmeden birkaç yılöncesi ve evliliğim boyunca Hakan?ı ne gördüm, ne de ondan bir haberaldım, ta ki geçenlerde bir kız arkadaşımla Münih merkezde(Marienplatz'da) kafenin birindeakşam kahvesi içene kadar. Kafede Hakan?la göz göze geldik ve ikimiz detutuk kaldık, önce o cesaretini toplayıp bana, ?Merhaba!?diyene kadar. Nasıl davranacağımı bilmiyordum, yine denezaketen, ?Merhaba!? dedim. Ayaküstü bir konuşmadan sonra bendentelefon numaramı istedi, ben de art niyet düşünmeden verdim. Ogittikten sonra, esk**en söyledikleri aklıma geldi ve panikledim. Yagerçekten beni sikmek isterse ne yapacaktım? Sonuçta onunlasikişmediysem de bir ilişki yaşamıştım.Aklımdan türlü şeyler geçiyordu, acaba numaramı mıdeğiştirsem gibi. Ama kocama gerekçesini nasılanlatacaktım? Hakan beni kocama anlatmakla da tehdit edebilirdi. Bukarışık duygularla evin yolunu tuttum?Daha eve varmadan beniaradı ve yarın buluşmayı teklif etti. Bu arada o daevlenmiş ve çoluk çocuğa karışmıştı.Bunları duymak beni biraz rahatlattı ve teklifini kabul ettim. Okulda yaşananlar geçmişte kalmış ve artık unutulmuşolmalıydı. Bu karışık duygularla onunla buluşmayakarar verdim.Ertesi gün tenha bir yerde(Münih merkezi dışında, malum ikimizde evliyiz),tenha bir restoranda buluştuk. İkimiz de biraz çekingen halde sohbetetmeye başladık, ama sohbet ilerledikçe yabancılık veçekingenlik kayboldu. Birbirimize aile ve işyaşantımızı anlatırken, elbette eski günlerdenbahsetmemek olmazdı. O günleri andıkça, onunla birlikteykenbirbirimizi nasıl arzuladığımızı, ama bekaretnedeniyle yaşamak istediklerimizi ertelemek zorundakaldığımız düşünceleri aklımdan geçiyor, ama bunuona anlatmıyordum. Lafı dolaştırıp konuyu açan o oldu,gençlikte arzulara gem vurmanın ne kadar zor olduğunu vedüşüncelerimizin ne kadar sığ olduğundan bahsetti.Sonrasında can alıcı soru geliyordu ve bana, ?Sözümühatırlayıp hatırlamadığımı?? sordu.Hatırladığımı, ama bunun masumane gençlik düşleriolduğunu ve gerçekleşmeyeceğini söyledim. O da bu saatten sonraaramızda duygusal bir şeyin zaten gelişemeyeceğini veyaşlarımızın epey ilerlediğini söyledi. Bundan sonrayaşayacaklarımız gençlik günlerinden ilham almak, şusıradan ilerlemiş yaşantımızda kısa bir heyecanyaratmak olabileceğinden bahsetti.Aslında doğrusöylüyordu. Bundan sonra hayatımızda böylesi heyecanlarıyaşamak ve sıradanlıktan sıyrılmak olanaksızgibiydi, ama ona bunu belli etmedim. Hakan, evlendikten sonra seks konusundabirkaç kaçamağın ötesine gitmediğini anlatıyordu. Kafamdanneden olmasın diye geçirirken, bir taraftan da aldatmanın kötüolduğu duvarına çarpıyordum. Öte taraftan bu tür ahlakideğerlerle kendimizi boşunasınırladığımızı, hayattan zevki almamızgerektiğini düşünüyordum. Hakan bu konularda konuştukça, benaklımdaki çelişkiyle bir yandan da ıslanıyordum.Hakanın daha önce okşadığım ama tadınabakamadığım yarağının amıma girişinidüşünmek beni azdırıyordu.Hakan, ?İstediğinbir gün buluşur, yarım kalan işimizi bitiririz ve konu oradakapanır!? diyor, aklımı çeliyor ve beni tava getiriyordu.Birden ağzımdan nasıl çıktı anlamadım,?Tamam o zaman!? deyiverdim. O da bana Münih dışında(50Km uzaklıkta) Tegernsee taraflarında buluşup bir otelde kimseler görmeden yaşayamadıklarımızıyaşayabileceğimizi söyledi. ?Peki tamam, haftaya oradaişimizi görür, bir daha da bu konuyu açmayız!? dedim. Çok mutluolmuştu ve ?Elbette sen istemezsen bir daha olmaz!? dedi.Bir hafta sonra buluşup beraber yola koyulduk.Gittiğimiz yerde tanıdık birilerinin çıkma ihtimali yok denecek kadar azdı. Bu da beni çok rahatlatmıştı, çünküsonunda rezil olmakta vardı. Otelde odamıza girdiğimizde kendimiziönce koltuklara bıraktık. Sonra Hakan kendisine hafif alkollü ve bana enerji içeceği hazırlayıp getirdi ve içmeye başladık. Yanımdaoturuyordu, nefesini boynumda hissediyordum. Hafifçe öpmeyebaşlamıştı. Sanki vücuduma elektrik veriliyordu. Buöpücükleri esk**en tanımama rağmen, kocamdan sonra tuhaf geliyordu.Benim karışık duygularımı anlamış olacak ki,elleri hızlı bir sonuca ulaşmak için bacaklarıma ve oradanamıma doğru hareketlendi. O okşadıkça ben degevşiyordum, bacaklarım kendiliğinden aralanarak ellerininamıma daha kolay ulaşmasını sağlıyordu.Dudakları dudaklarıma değiyor ve öpücüklerinekarşılık bekliyordu. Ben de artık onundudaklarını emiyor ve istediğikarşılığı veriyordum.Birden beni kucaklayarak yatağa doğru hareketlendi. Yatağın üstünebırakınca ellerim amıma doğru gitti ve ıslanan,dudakları şişen amımı okşamayabaşladım. O da beni seyrediyor, bir yandan da soyunuyordu. Yataktayanıma uzanınca benim de üzerimi soymaya başladı ve sütyenkülotla kaldım. Yarağı göbeğime değiyor vebüyüklüğü konusunda yanılmadığımı, kocamınsikiniden sonra daha iyi anlıyordum. Sütyenimi adeta törenleçıkarttıktan sonra memelerimi yalamaya ve bir yandan daamımı kendi ellerimden devraldı. Sonrasında bütün vücudumudiliyle keşfetmeye başladı. Boynumu, göğüslerimi,göbeğimi yalıyor ve amımı külottan kurtararak ortayaçıkarıyordu. Şimdi çırılçıplaktım veyalayarak en sonunda amıma ulaştı. Daha yeni traşolmuş amımı diliyle kudurtmaya başladı.Yarağının sıcaklığınıyumuşaklığını göbeğimde hissetmek veamımın yalanması, benim ilk orgazmımı yaşamamayetmişti bile. Sular seller gibi boşalıyordum o ise yalamayadevam ediyordu.Sonra 69 olduk,yarağını ağzıma almak bana acayip zevk veriyordu.Artık zamanı geldiğini düşünerek, ?Hadi sik beni!Amımı kudurttun, şimdi yar onu, emziğini ver, sokiçime!? diyerek hazır olduğum mesajını verdim.?Bu kadar aceleci olma, anın tadını çıkar, oamını sikebilmek için çok bekledim ve doyurabilmek için birhaftadır kimseyi sikmedim. Meraklanma en az üç posta sikeceğimseni!? dedi. Beni dört ayak pozisyonuna getirdi ve arkadan sikiniamıma sürtmeye başladı. Siki amımın ağzınageldikçe kendimi arkaya atıyor ve sikini içime almayaçalışıyordum. O ise kafası giren sikiniçıkartıyor ve amımın dudaklarına sürtmeye devamediyordu. Sonra birden kafasını soktu ve ben de yine kendimi geriyeesnettim. Artık yarağının yarısı içimdeydi vekalınlığı nedeniyle müthiş zevk veriyordu. ?Hadikalanını da sok, dışarıda bir şey kalmasın,kanırtarak sik beni!? diye inliyordum.?Harika bir amın var,içi ateş gibi yanıyor ve bu yaşına rağmen halen dar.Amını yarağıma doyuracağım, tadınıunutamayacak!? diyordu. Bu arada yavaş yavaş sikininkalanını da sokuyor, bazen kısa aralıkla çekerekfazlasını tekrar amıma yerleştiriyordu.Taşaklarını götümde hissettiğimde amımın içinde sankisoba borusu varmış ve amım yırtılmış gibihissediyordum. Aynı zamanda kendime bu tadı daha önce niyeyaşamadım diye kızıyordum. Evlendikten sonra neçıkarsa bahtına oluyor, başka yarakların tadınabakılamıyordu. Ohhh işte buydu, zincirikırmıştım ve tadını çıkarmalıydım.Hakan sikini kökledikten sonrabir müddet öyle kaldı. Siki sanki rahim ağzımadayanmıştı. ?Biraz amın alışsıngüzelim, anlaşılan kocanın siki yeterince büyükdeğilmiş, yoksa almakta bu kadar zorlanmazdın!? diyerekhafif hafif girip çıkmaya başladı. Ben de, ?Hadierkeğim, yarım kalan işini bitir, artık bu am senin, onuevire çevire sik! Amım sikilmek neymiş görsün!? diyordum. Aradada, ?Ohhhh geçir, amımı del!? diye onu ateşliyordum.Konuşmalarım karşısında hareketlerinihızlandırmıştı. Ben se, ?Evet, işte böylekökle, sertçe, hoyratça sik amımı, geçiryarağını!? diyerek daha da hızlanmasınısağlıyordum. Yarağı içime motor pistonu gibi giripçıkıyor, beni hızlı bir orgazmayaklaştırıyordu. Amımı sikerken memelerimi avuçluyor,her tarafımı mıncıklıyordu. Ve inleyerek hiçolmadığım kadar şiddetli bir orgazmla boşaldım.?Ben bittim!? dediğimde, bana, ?Bu dahabaşlangıç, bu amı bir kerelik sikmeyle bırakırmıyım hiç? Ama önce bir de götünün tadına bakalım!?diyerek amımdan çıkardı götümün deliğine sürtmeyebaşladı. İtiraz eder gibi göründüm, ama kocama bile 1-2 seferdenfazla vermediğim götümün de bu güzel yarak tarafından sikilmesiniistiyordum. Hakan götümün deliğine tükürüp, yavaş yavaş parmağıile göt deliğime masaj yapmaya başladı. Biraz sonra birparmağını içime itmeye başladı. Bir parmağıgötüme girmişti ve acayip zevk almıştım, ama siki dahakalındı ve şimdi onu da tükürükleyip götüme değdirmeyebaşlamıştı. O hissi hiçbir zaman unutmayacağım,çok hoşuma gidiyordu. Ve bastırmaya başladı, banadevamlı kendimi serbest bırakmamı, yoksa canımınacıyacağını söylüyordu. Elimden geldiğincesöylediklerine uyuyordum.Götümün yanaklarınıtutarak ikiye ayırdı ve iyice yüklenmeye başladı. Birsızı ile içime girdiğini hissetim, bağırmamak içinyastığı ısırdım. Çok nazik hareketlerleilerlemeye başladı. Canım acıyordu, ama çok fazladeğildi. İşini kesinlikle çok iyi biliyordu. Biraz daha, birazdaha derken, en sonunda kasıklarını kalçalarımdahissetmiştim. Canım halen acıyordu. Bir süre öyle bekledi, alışmamiçindi herhalde. Sonra yavaş ve sakin hareketlerle ileri geriyapıyordu. Canımın acısı gittikçe azaldı veyerini zevke bıraktı. Şimdi daha rahat girip çıkıyorduve hızlanmıştı. Hakan şu ana kadar dahaboşalmamıştı. Arkamda hızını artırmayabaşladı. Ben, ?İçime boşal, götümü doldur döllerinleerkeğim!? diye inlerken, o daha da hızlanıyor ve benim dahaçok hoşuma gidiyordu. Birden çok sert bir şekilde yüklendi veboşalmaya başladı. Sanki götümün içinde bir yanardağpatlamıştı. Dölleri içime sıcak sıcak akarken, Hakanöylece duruyor, titriyordu. Biraz içimde bekledi ve çıktı götümden.?Çok güzel bir götün var,kütür kütür yarıldı ve artık yarağa alıştı.Kocana daha sık verirsin bundan sonra!? diyerek gülümsedi. ?Sende usta bir sikicisin. Amımın da, götümün de hakkınıverdin. Kocamı aldattığıma değdi!? diyeyanıtladım. İçimden de kendime bundan sonra neolacağını soruyordum. Bu sikişin tadını unutmakzordu, ama kocamı da seviyordum. Sanki iç sesimi duymuş gibi,?İstersen bir daha olmaz, ama benim sikimin tadına bakan amdöner dolaşır yeniden gelir. Madem kocan seni doyuramıyor, belkianlayış gösterir, seni birlikte bile sikebiliriz!? dedi.Aslında fena fikirdeğildi. Kocam tutucu bir insan olmadığı gibi, ona dabaşka kadınlar bularak, karşılığında ben debaşkalarıyla sikişebilirdim. Zaten bu saatten sonra, aşkmeşk, bağlanmak gibi duygular bize uzaktı. ?Olabilir, amabir şartım var, karını da kocam sikecek, ne dersin??diye cevap verdim. Hakan biraz durakladı ve ?Neden olmasın?Böylece ben de seni daha rahat sikebilirim!? dedi.İşte asıl hikayeböyle başladı. Hakan?ın karısını zor da olsa kocamaayarladık. Şimdi hep beraber sikişiyor ve birbirimizikıskanmıyoruz. Hatta bazen kocam Hakan?ın karısınıbiz olmadan sikiyor, ben de Hakan?la kocam olmadan sikişiyorum.Hayatın tadını çıkarıyoruz